Klubový turnaj v 1BMalý stůl | Handicap | Jednoband | 4. 9. 2019, 20.00 – 30. 9. 2019, 19.00

Finále

Finále
Čermák Igor
Hrdlička Lubomír
Vinský Zdeněk
Sirotek Adam Ph.D.
Kareš Michal
Knap Josef
Hradecký Rostislav
Keberle Eduard
Jaroš Vladimír
Filip Antonín
Fait Jan
Pařil Martin
Skóre
Koef
GP
NJP
NS
Čermák Igor
[40]
1
31/2050/20
0
71.55
40/1819/18
2
102.22
36/2029/20
2
61.80
31/2020/20
2
91.55
39/1660/16
0
102.43
27/2020/20
2
61.35
40/1912/19
2
92.10
40/1860/18
1
72.22
16/2060/20
0
30.80
38/1530/15
0
52.53
31/2018/20
2
51.55
13
83.86360000 %
1.79 (369 / 206)
2.53
-
Hrdlička Lubomír
[50]
2
50/2031/20
2
72.50
41/2030/20
0
92.05
50/1327/13
2
123.84
39/1730/17
0
112.29
50/1656/16
2
133.12
42/2016/20
2
102.10
50/169/16
2
113.12
27/2038/20
0
101.35
21/1860/18
0
71.16
33/2026/20
0
51.65
50/2037/20
2
132.50
12
82.36360000 %
2.26 (453 / 200)
3.84
-
Vinský Zdeněk
[30]
3
19/1840/18
0
51.05
30/2041/20
2
121.50
22/2025/20
2
41.10
18/2014/20
2
30.90

16/2019/20
0
50.80
30/1812/18
2
91.66
30/1948/19
2
51.57

30/1915/19
2
71.57
14/2022/20
0
40.70
12
77.40740000 %
1.20 (209 / 174)
1.66
-
Sirotek Adam Ph.D.
[40]
4
29/2036/20
0
51.45
27/1350/13
0
72.07
25/2022/20
0
91.25
30/2014/20
2
91.50

12/1530/15
0
20.80
27/206/20
2
51.35
36/2042/20
2
101.80

34/2020/20
2
71.70
38/2011/20
2
81.90
10
71.66670000 %
1.53 (258 / 168)
2.07
-
Kareš Michal
[30]
5
20/2031/20
0
41.00
30/1739/17
2
111.76
14/2018/20
0
30.70
14/2030/20
0
40.70
20/2036/20
2
81.00
21/2019/20
2
61.05
16/2017/20
0
40.80
15/2035/20
0
30.75

18/2017/20
2
30.90
15/2017/20
2
30.75
10
61.00000000 %
0.92 (183 / 197)
1.76
-
Knap Josef
[60]
6
60/1639/16
2
113.75
56/1650/16
0
113.50


36/2020/20
0
111.80
34/1530/15
0
72.26
42/2013/20
2
52.10


60/1721/17
2
143.52
60/1738/17
2
143.52
8
82.85710000 %
2.87 (348 / 121)
3.75
-
Hradecký Rostislav
[30]
7
20/2027/20
0
51.00
16/2042/20
0
40.80
19/2016/20
2
50.95
30/1512/15
2
72.00
19/2021/20
0
50.95
30/1534/15
2
112.00




17/2020/20
2
50.85
8
71.90480000 %
1.16 (151 / 130)
2.00
-
Keberle Eduard
[20]
8
12/1940/19
0
30.63
9/1650/16
0
20.56
12/1830/18
0
30.66
6/2027/20
0
20.30
17/2016/20
2
30.85
13/2042/20
0
30.65

20/1732/17
2
41.17

20/2022/20
2
31.00
20/1725/17
2
61.17
8
71.66670000 %
0.77 (129 / 167)
1.17
-
Jaroš Vladimír
[60]
9
60/1840/18
1
163.33
38/2027/20
2
111.90
48/1930/19
0
62.52
42/2036/20
0
102.10
35/2015/20
2
51.75


32/1720/17
0
71.88
60/1658/16
2
173.75
41/1730/17
0
112.41
23/1740/17
0
51.35
7
70.18520000 %
2.31 (379 / 164)
3.75
-
Filip Antonín
[60]
10
60/2016/20
2
103.00
60/1821/18
2
343.33






58/1660/16
0
103.62

47/2021/20
2
72.35
6
93.75000000 %
3.04 (225 / 74)
3.62
-
Fait Jan
[30]
11
30/1538/15
2
72.00
26/2033/20
2
51.30
15/1930/19
0
30.78
20/2034/20
0
51.00
17/2018/20
0
30.85
21/1760/17
0
41.23

22/2020/20
0
31.10
30/1741/17
2
111.76

17/2025/20
0
50.85
6
73.33330000 %
1.17 (198 / 168)
2.00
-
Pařil Martin
[40]
12
18/2031/20
0
30.90
37/2050/20
0
71.85
22/2014/20
2
41.10
11/2038/20
0
30.55
17/2015/20
0
50.85
38/1760/17
0
72.23
20/2017/20
0
51.00
25/1720/17
0
51.47
40/1723/17
2
112.35
21/2047/20
0
71.05
25/2017/20
2
71.25
6
62.27270000 %
1.29 (274 / 211)
2.35
-
4. 9. 2019, 21.00: Sirotek Adam Ph.D. v Jaroš Vladimír
4. 9. 2019, 22.00: Kareš Michal v Knap Josef
4. 9. 2019, 22.00: Fait Jan v Filip Antonín
4. 9. 2019, 23.00: Vinský Zdeněk v Hrdlička Lubomír
5. 9. 2019, 00.00: Keberle Eduard v Čermák Igor
5. 9. 2019, 00.00: Pařil Martin v Hradecký Rostislav
5. 9. 2019, 01.00: Sirotek Adam Ph.D. v Knap Josef
5. 9. 2019, 02.00: Jaroš Vladimír v Filip Antonín
5. 9. 2019, 02.00: Kareš Michal v Hrdlička Lubomír
5. 9. 2019, 03.00: Fait Jan v Čermák Igor
5. 9. 2019, 04.00: Vinský Zdeněk v Hradecký Rostislav
5. 9. 2019, 04.00: Keberle Eduard v Pařil Martin
5. 9. 2019, 05.00: Sirotek Adam Ph.D. v Filip Antonín
5. 9. 2019, 06.00: Knap Josef v Hrdlička Lubomír
5. 9. 2019, 06.00: Jaroš Vladimír v Čermák Igor
5. 9. 2019, 07.00: Kareš Michal v Hradecký Rostislav
5. 9. 2019, 08.00: Fait Jan v Pařil Martin
5. 9. 2019, 08.00: Vinský Zdeněk v Keberle Eduard
5. 9. 2019, 09.00: Sirotek Adam Ph.D. v Hrdlička Lubomír
5. 9. 2019, 10.00: Filip Antonín v Čermák Igor
5. 9. 2019, 10.00: Knap Josef v Hradecký Rostislav
5. 9. 2019, 11.00: Jaroš Vladimír v Pařil Martin
5. 9. 2019, 12.00: Kareš Michal v Keberle Eduard
5. 9. 2019, 12.00: Fait Jan v Vinský Zdeněk
5. 9. 2019, 13.00: Sirotek Adam Ph.D. v Čermák Igor
5. 9. 2019, 14.00: Hrdlička Lubomír v Hradecký Rostislav
5. 9. 2019, 14.00: Filip Antonín v Pařil Martin
5. 9. 2019, 15.00: Knap Josef v Keberle Eduard
5. 9. 2019, 16.00: Jaroš Vladimír v Vinský Zdeněk
5. 9. 2019, 16.00: Kareš Michal v Fait Jan
5. 9. 2019, 17.00: Sirotek Adam Ph.D. v Hradecký Rostislav
5. 9. 2019, 18.00: Čermák Igor v Pařil Martin
5. 9. 2019, 18.00: Hrdlička Lubomír v Keberle Eduard
5. 9. 2019, 19.00: Filip Antonín v Vinský Zdeněk
5. 9. 2019, 20.00: Knap Josef v Fait Jan
5. 9. 2019, 20.00: Jaroš Vladimír v Kareš Michal
5. 9. 2019, 21.00: Pařil Martin v Sirotek Adam Ph.D.
5. 9. 2019, 22.00: Hradecký Rostislav v Keberle Eduard
5. 9. 2019, 22.00: Čermák Igor v Vinský Zdeněk
5. 9. 2019, 23.00: Hrdlička Lubomír v Fait Jan
6. 9. 2019, 00.00: Filip Antonín v Kareš Michal
6. 9. 2019, 00.00: Knap Josef v Jaroš Vladimír
6. 9. 2019, 01.00: Keberle Eduard v Sirotek Adam Ph.D.
6. 9. 2019, 02.00: Pařil Martin v Vinský Zdeněk
6. 9. 2019, 02.00: Hradecký Rostislav v Fait Jan
6. 9. 2019, 03.00: Čermák Igor v Kareš Michal
6. 9. 2019, 04.00: Hrdlička Lubomír v Jaroš Vladimír
6. 9. 2019, 04.00: Filip Antonín v Knap Josef
6. 9. 2019, 05.00: Vinský Zdeněk v Sirotek Adam Ph.D.
6. 9. 2019, 06.00: Keberle Eduard v Fait Jan
6. 9. 2019, 06.00: Pařil Martin v Kareš Michal
6. 9. 2019, 07.00: Hradecký Rostislav v Jaroš Vladimír
6. 9. 2019, 08.00: Čermák Igor v Knap Josef
6. 9. 2019, 08.00: Hrdlička Lubomír v Filip Antonín
6. 9. 2019, 09.00: Fait Jan v Sirotek Adam Ph.D.
6. 9. 2019, 10.00: Vinský Zdeněk v Kareš Michal
6. 9. 2019, 10.00: Keberle Eduard v Jaroš Vladimír
6. 9. 2019, 11.00: Pařil Martin v Knap Josef
6. 9. 2019, 12.00: Hradecký Rostislav v Filip Antonín
6. 9. 2019, 12.00: Čermák Igor v Hrdlička Lubomír
6. 9. 2019, 13.00: Kareš Michal v Sirotek Adam Ph.D.
6. 9. 2019, 14.00: Fait Jan v Jaroš Vladimír
6. 9. 2019, 14.00: Vinský Zdeněk v Knap Josef
6. 9. 2019, 15.00: Keberle Eduard v Filip Antonín
6. 9. 2019, 16.00: Pařil Martin v Hrdlička Lubomír
6. 9. 2019, 16.00: Hradecký Rostislav v Čermák Igor

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
NS - Nejvyšší série